Ekibimiz

Febris Danışmanlık hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz bize ulaşabilirsiniz.

Berk Şehirli

Maltepe Üniversitesi Psikoloji Bölümünde burslu olarak lisans eğitimini tamamladıktan sonra, Genel Psikoloji Yüksek Lisans derecesini Warsaw School of Social Psychology üniversitesinden alarak uzmanlık ünvanını almaya hak kazanmıştır. Psikoterapi çalışmalarını Oyun Terapileri ve EMDR terapisi üzerine yoğunlaştırmıştır. Association of Play Therapy derneğinin Oyun Terapisi eğitimlerini ve süpervizyonlarını tamamlayarak Oyun Terapisti olarak çalışmaya başlamıştır.

Bunun yanı sıra EMDR (Göz hareketleriyle duyarsızlaştırma ve yeniden işleme) eğitimini tamamlayarak EMDR 1. ve 2. düzey terapisti olmaya hak kazanmıştır. Çocuk ve Ergen 1.düzey eğitimini Türkiye’de tamamladıktan sonra 2.düzey eğitimini Avrupa Emdr derneğine bağlı Fransa Emdr derneğinin düzenlediği eğitimle almıştır.

Çalışma alanları kaygı bozuklukları (obsesif kompulsif bozukluk, panik bozukluk, fobiler, sosyal kaygı vb.), travma sonrası stres bozuklukları (ölüm, kaza, doğal afet, boşanma vb.) depresyon, kızgınlık-öfke, zihinsel, gelişimsel-ruhsal değerlendirme, okula uyum sorunları, bağlanma travmalar ve aile içi iletişim sorunları olarak sıralanabilir. Anne-babalarla ise aile içindeki sistemi ve çocuklarına karşı tutumlarını değiştirme üzerine çalışmalar ile aile danışmanlığı görevlerini üstlenmiştir.

Psikoterapi çalışmalarının yanı sıra birçok eğitim ve sağlık kurumunda seminerler düzenlemiştir. Uzm.Psk.Dan. Derya Altınay Eğitmenliğinde, Uzmanlar için düzenlenen Çocuk ve Ergenlerde Bağlanma Travmaları ve Emdr eğitiminde yardımcı eğitmen olarak görev almaktadır.

Febris Danışmanlık ve Eğitim merkezinde Türkçe, İngilizce ve Lehçe dillerinde çocuk-ergen ve yetişkinlerle çalışmaya ve psikoterapi hizmeti vermeye devam etmektedir

Başa dön
Whatsapp
1
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?