Ekibimiz

Febris Danışmanlık hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz bize ulaşabilirsiniz.

Ceyla Deniz Büke

Uzman Klinik Psikolog Ceyla Deniz Büke, Sabancı Üniversitesi Sanat ve Sosyal Bilimler Fakültesi’nin Psikoloji bölümünde lisans eğitimini tamamladıktan sonra, 2019 yılında Okan Üniversitesi Klinik Psikoloji yüksek lisans programını yazdığı “Çocukluk çağı travmaların ve bağlanma stillerinin yetişkinlikteki romantik ilişkilerde aldatmaya yatkınlık ile ilişkisi” konulu bitirme projesi ile uzmanlığını almıştır.

Lisans ve yüksek lisans eğitimleri süresince birçok staj ve projelerde yer almıştır. Lisans eğitimi döneminde Bölüm Başkanı Prof. Dr. Çağla Aydın süpervizörlüğünde Doğum Sonrası Depresyonda Otobiyografik Bellek konulu TÜBİTAK destekli bir projeye katılım sağlamıştır. Lisans eğitimi sırasındaki stajını Ege Üniversitesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Biriminde tamamlamış, ardından çocuk ve ergenlerle özel eğitim alanında çalışma imkanı bulmuştur.

Klinik Psikolog Ceyla Deniz Büke, yüksek lisans eğitimi sırasında Psikodinamik Terapi ve Bilişsel Davranışçı Terapi yönelimleri ile süpervizyon almıştır. Terapilerinde EMDR terapisi, BDT ve Psikodinamik terapi türlerini uygulamaktadır. Febris Danışmanlık Merkezinde ergen ve yetişkinlerle, ağırlıklı olarak duygu düzenleme, kaygı, öfke ile başa çıkma, ilişkisel sorunlar, travmatik yaşantılar ve bağlanma travmaları gibi konular üzerine çalışmaktadır.

Başa dön
Whatsapp
1
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?