Ekibimiz

Febris Danışmanlık hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz bize ulaşabilirsiniz.

Büşra Kupık

Maltepe Üniversitesinde tam burslu olarak Psikoloji okuyan Büşra KUPIK, Çift Anadal  (ÇAP) yapmaya hak kazandığı Sosyal Hizmet bölümünü de okuyarak bu bölümlerden sırasıyla yüksek onur ve onur derecesi ile mezun olmuş ve aynı zamanda Pedagojik Formasyon Sertifika Programını okuyarak Pedagojik Formasyon yeterliliğini almaya hak kazanmıştır. Lisans eğitiminin ardında Gelişim Psikolojisi Tezli Yüksek Lisans Programı’na devam etmiştir.

KUPIK pek çok değerli sosyal sorumluluk projesinde de yer almış ve almaya devam etmektedir.
Büşra KUPIK, çocuk ve ergenlerle çokça deneyim kazanmasına yardımcı olan çeşitli kurumlarda bulunmuştur. Çocuk ve ergenlerle olan çalışmalarında Oyun Terapisi, Theraplay, Sanat Terapisi, EMDR (Göz Hareketleriyle Duyarsızlaştırma ve Yeniden İşleme) Terapisi ve Mindfulness çalışmalarını kullanmaktadır.

KUPIK ebeveyn ve yetişkinlerle olan çalışmalarında da EMDR Terapisi, Sanat Terapisi, CBT (Bilişsel Davranışçı Terapi) Mindfulness çalışmalarından faydalanmaktadır. KUPIK, Kendine Gülümse adlı sosyal sorumluluk projesinde çalışmakta ve aynı zamanda çocuk, ergen ve yetişkin terapisti olarak Febris Danışmanlık Merkezi’nde çalışmalarını sürdürmektedir.
Ölçme ve değerlendirmesi yapılması gereken danışanlarla da uygulamalarını sürdürmektedir: Çocuklar ve Ergenlerle WISC-4 (Weschler Çocuklar İçin Zeka Ölçeği), Projektif Çocuk Çizim Testleri, Projektif Çocuk ve Ergen Testleri, Çocuk ve Ergen Performans ve Dikkat Testleri, Çocuk ve Ergen Gelişim Testleri.
Büşra KUPIK; Türk Psikologlar Derneği, EMDR(Türkiye) Derneği ve Sosyal Hizmet Uzmanları Derneği üyesidir.

Başa dön
Whatsapp
1
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?