Çevrimiçi Danışmanlık ile Her An Yanınızdayız

Febris Eğitim ve Danışmanlık Merkezi olarak artık online psikolojik danışmanlık hizmeti de veriyoruz. Günlük hayatın yoğunluğundan, kendinize zaman ayıramadığınızı düşündüğünüz zamanlardan bir an olsun uzaklaşmak ve nefes almak istediğinizde nerede ve ne zaman isterseniz alanında uzman ekibimiz sizler için burada.

 

Peki neler sunuyoruz?

 

Çocuklar için Psikolojik Danışmanlık

Öğrenme yaşam boyu devam eden sonsuz bir eğitim hali olsa da, öğrenmenin en hızlı olduğu ve kişiliğimize en çok etki ettiği dönem çocukluk dönemidir. Bu bağlamda çocukların duygusal, fiziksel ve ruhsal olarak kendilerini, çevrelerini tanımaları konusunda amacımız onlara yol arkadaşlığı yapmaktır. Tüm bu süreçlerde bilimin, sanatın, oyunun, müziğin kaynaklarından yararlanarak çocukların kendilerini en doğru şekilde ifade edebilmeleri, fiziksel veya duygusal olarak hissettikleri şeyleri açıkça ifade edebilme özgürlüğünü ve yaşamları boyunca gerekli becerileri onlara kazandırmak çocuklar için psikolojik desteğin önemli ve ayrılmaz bir parçasıdır. Teknoloji çağına gözlerini açmış çocuklar için verdiğimiz hizmetin yüzyüze olmasının yanı sıra bu desteği  sanal ortamda çevrimiçi danışmanlık hizmeti olarak sunmak onların teknolojinin kullanım alanlarının çeşitliliğini ve teknolojiyi yararlı kullanma algılarını oluşturmak için de önemlidir.

 

Ergenler için Psikolojik Danışmanlık

Çocukluk döneminde birbirinden farklı dönemlerden geçen bireyler, ergenlik döneminde de aynı süreçleri farklı değişim ve farklı etkilerle daha yoğun yaşayarak geçirirler. Henüz yetişkin olmayan bireylerin artık çocuk olarak da nitelendirilmediği bu ara dönem içerisinde bireylere ruh sağlıklarını korumaları ve bu yeni dönem içerisinde kendilerine ve çevrelerine alışmaları için profesyonel destek oldukça önemlidir. Ergenlik dönemini yetişkinlik draması olarak adlandırırsak, bir çocuk olmayan ancak bir yetişkin kadar da sorumlulukları olmayan bireyler için amacımız yetişkin hayatına hazırlanmasında onlara psikolojik destek sağlamaktır. Bütün bu profesyonel destek sürecini ergen bireylerin istek ve beklentisi karşısında hem ofisimizde hem de ergen bireylerin talepleri doğrultusunda online danışmanlık hizmeti olarak çevrimiçi ortamda sunuyoruz.

 

Bireysel Psikolojik Danışmanlık

Kişilerin ihtiyaçlarına yönelik verdiğimiz bu hizmetimizde amacımız tamamen kişinin hayata, kendisine ve çevresine yönelik istekleri, beklentileri üzerinde yol arkadaşlığı yapmaktır. Danışmanlık hizmeti için talepte bulunan kişilerden ilk adımda gerekli bilgileri alır, karşılıklı olarak bu bilgiler doğrultusunda hissettikleri ve yaşadıkları durumlarla ilgili verdikleri tepkileri değerlendirir ve buna yönelik danışmanlık hizmetimizi sunarız. Bireysel psikolojik dnaışmanlık hizmetimiz ister çevrimiçi danışmanlık hizmeti olarak, isterseniz ofisimizde yüz yüze alabilirsiniz.

 

 

Online psikolojik danışmanlık hizmetlerimizle, yüzyüze hizmet alamadığınız durumlarda ortak belirleyeceğimiz gün ve saatlerde çevrimiçi gerçekleştirdiğimiz seanslarımızda sizinle birlikteyiz. Tüm yüz yüze ve online psikolojik danışmanlık hizmetlerimizin yanında;

 

  • Dil ve Konuşma Terapisi
  • Gelişim Zekası Testleri

ile de danışanlarımızın hayatlarında ihtiyacı olan veya güçlük çektiklerini düşündükleri veya desteğe ihtiyaç duydukları konu ile ilgili onlara yol arkadaşlığı yapıyoruz.

 

Febris Danışmanlık olarak yüzyüze psikolojik danışmanlık, online psikolojik danışmanlık hizmetimizin en temel amacı danışanlarımızın bizimle paylaşmak istedikleri şeyleri şartlar nerede gerektiriyorsa orada paylaşıp o an içerisinde içinde bulundukları olumsuzlukları çözebilmelerine profesyonel olarak destek olmaktır. Kendini her zaman tanımadığı birisinin karşısında rahatça ifade edemeyen kişiler için de çevrimiçi danışmanlık hizmeti başvurabilecekleri bir alternatif olarak sunulmuştur.

Çevrimiçi Danışmanlık ile Her An Yanınızdayız
Başa dön
Whatsapp
1
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?